O nas


Dla naszej firmy największą satysfakcją jest uśmiech zadowolonego Klienta, dlatego sukcesywnie powiększamy swoją propozycję, by spełniać wszystkie Państwa oczekiwania.

 W naszej ofercie mamy zarówno podłogi drewniane, podłogi laminowane jak i drzwi zewnętrzne, drzwi wewnętrzne czy cieszące się ogromnym zainteresowaniem – drzwi w systemie przesuwnym. Ponadto znajdą Państwo bogaty wybór desek tarasowych i elewacyjnych. Wraz z Firmą AKOS uzupełniliśmy naszą propozycję o schody. Firma AKOS wykonuje schody drewniane z buka, sosny, dębu, jesionu i klonu oraz wybranych gatunków egzotycznych. W razie potrzeby drewno jest wybarwiane w szerokiej gamie kolorów.

Dzięki nawiązaniu współpracy z JOTUL POLSKA, firma Homena poszerzyła swoją ofertę o piece wolno stojące i wkłady kominkowe JOTUL, SCAN i ATRA – oferujących kompletną gamę zarówno tradycyjnych, jak i współczesnych pieców oraz kominków. Dzięki norweskiemu wykonawstwu, wysokiej jakości i nieustannemu poleganiu na dobrych konstrukcjach, Jøtul jest najczęściej wybieraną przez pokolenia użytkowników firmą, dzięki czemu pozostaje liderem rynku kominków, pieców i wkładów kominkowych.

Z uwagi na rosnące zapotrzebowanie Klientów w naszej ofercie znajdą Państwo również biokominki Firmy Planika i Infire. Są to nowoczesne kominki na paliwo płynne, stanowiące atrakcyjne połączenie współczesnego wzornictwa z najnowszymi technologiami pozwalającymi na wytworzenie ognia przyjaznego środowisku, pozbawionego zapachu i dymu.

W naszej ofercie znajdą zatem Państwo wszystko, by kompleksowo wykończyć swoje wymarzone wnętrze. 

Zapewniamy fachowe doradztwo, pomiary i profesjonalny montaż z dowozem towaru do Klienta oraz z serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Social Media
Przydatne linki
JOTUL PLSCAN PLATRA PL